Altındağ Oto Kurtarma

Kalite, Güven ve Uygun Fiyat Garantisi ile yıllardır Ankara ve Tüm illere Hizmet vermekteyiz.....

Oto Kurtarıcı firmamız yıllardır siz değerli müşterilerimize Kalite ve Güven'in Yanında uygun fiyat güvencesi ile hizmet vermekteyiz.Ankara ve Tüm ilçelerine hizmetimiz mevcuttur.

Kalite ve Güven'in ön planda tutulduğu firmamızda gönül rahatlığı ile arayabilir yardım isteyebilirsiniz. Uygun fiyat garantimiz ile 7/24 Ankara ve ilçelerine Çekici hizmetimiz mevcuttur.

Günün her saati bir telefon kadar yakınız en hızlı şekilde sizlere yardımcı olabilmek için uğraşıyoruz yolda kaldığınız zaman bizi hemen 0532 629 33 06 veya 0544 326 31 32 numaralı telefondan arayarak yardım isteyebilirsiniz.

Güvenin ön planda tutulduğu firmamızda şehirler arası araç transferlerinde sizlerin gelemediği durumlarda veya araç alım satım işlerinde uygulamamızdan aracınızın nerede olduğunu canlı şekilde konumdan izleyebilir sürekli bilgi alabilir ve aracınızın nerede olduğunu görebilirsiniz.

Güven ve Kalite terimlerinden hiç bir şekilde ödün vermeyen Firmamız uygun fiyat garantisi ile de bir adım öne çıkmaktadır %100 müşteri memnuniyeti bizler için öncelikli olup araç sahiplerinin sürekli yanındayız.

Ankara ve Tüm ilçelerine hizmetimiz olup yolda kalma durumlarınızda hemen bizi arayabilir anında destek alabilirsiniz 7/24 hizmetimizle birlikte sizlere her zaman bir telefon kadar yakınız.

Ankara Oto Çekicin - EMEK06 Oto Kurtarma 

                                              

Şimdi Ara Canlı Yardım