Yenimahalle Oto Kurtarma

Kalite, Güven ve Uygun Fiyat Garantisi ile yıllardır Ankara ve Tüm illere Hizmet vermekteyiz.....

Ankara ve Tüm ilçelerde hizmet veren firmamız en uygun fiyat garantisi ile birlikte güven ve kalite terimlerinide ön planda tutmaktadır yolda kalma durumunda bizlere ACİL bir şekilde 0544 326 31 32 Telefon veya 0532 629 33 06 nolu telefon numarasından ulaşarak kurtarıcı talep edebilir fiyat isteyebilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti öncelikli çalışan firmamız Kalite ve Güven ile Uygun fiyat garantisini bir arada tumayı hedefleyen ve yıllardır bu şekilde hizmet veren bir firmayız.

Yolda kalan araçlarınızı titizlik ile belirlemiş olduğunuz bölgeye veya servisinize kusursuz bir şekilde transferini gerçekleştirirken , sürekli kontrolleri yapılan araç sabitleme aparatları ile birlikte güvenlli bir şekilde ulaşım sağlıyoruz.

Haricinde şehirler arası araç transfer hizmetimizde canlı konum hizmeti sayesinde araclarınızı yolculuğumuz boyunca canlı takip edebilir izleyebilirsiniz.

Ankarada yıllardır hizmet veren firmamız tüm Şehirlerede hizmet vermektedir.

Randevu oluşturarak veya acil şekilde araç transfer ve kurtarma hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz.

Bizler için öncelikle müşteri memnuniyeti ön planda tutulmakla birlikte Güven faktörü çok önemlidir.Bunun yanında firmamız uygun fiyat tarifesi ile cebinizden extra paralar çıkmaksızın hizmetini sağlar bunu yaparkende kalitesinden taviz vermez.

Emek 06 Oto Kurtarma firmamızın internet sitesi olan www.ankaraotocekicin.com adresinden hizmet bilgilerini işleyişi ve foto galerileri inceleyebilir ve hızlı butonlar ile bizlere ulaşabilir veya mesaj atabilirsiniz.

Sabit kasa kurtarıcı araçlarımız periyodik bakımları sürekli takip edilen ve araç üstü ekipmanlarının sürekli kontrol edildiği bir periyotta güveni ön planda tutmaktadır.

Ankara ve Tüm ilçelere Hizmetimiz bulunmaktadır Bize 0544 326 31 32 veya 0532 629 33 06 telefon numarasından ulaşabilirsiniz eğer telefon üzerinden numara yazmakla uğraşmak istemiyorsanız www.ankaraotocekicin.com adresinden acil ve hızlı butonları üzerinden direk arayabilir bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 Emek06 Oto Kurtarma Firması Tüm Müşterilerinin Yanındadır

www.ankaraotocekicin.com

0 544 326 31 32

0 532 629 33 06

                                              

Şimdi Ara Canlı Yardım